Google

środa, 18 marca 2009

Radzyńskie Taekwon-Do

Młodzi wojownicy z białym niedźwiedziem w herbie wywalczyli 13 medali na Słowacji !!!
Po raz siódmy Słowacki Presov gościł 275 uczestników Międzynarodowych Mistrzostwach Słowacji w Taekwon-do - PRESOV OPEN 2009. W rywalizacji ponad 230 zawodników z Ukrainy, Czech, Węgier, Polski i Słowacji nasza reprezentacja Radzyńskiej Akademii Taekwon-Do prowadzona przez trenera Janusza Wlizło wywalczyła aż 13 medali: 4 złote, 4 srebrne i 5 brązowych. Choć konkurencja była silna, złote medale zwisły na szyi Kasi Popek, Jakuba Machowskiego, Michała Zimonia i Kasi Skarżyckiej (debiut). Reprezentanci Akademii nie dali szans swoim rywalom. Srebro wywalczyli: Kasia Popek, Ania Matysiak, Kasia Ciężka i Karolina Witkowska (debiut). Najmniej wdzięczne III miejsce na podium i brązowe medale zdobyli: dwa Agnieszka Kania, Kasia Ciężka, Weronika Jędruszczak (debiut) i Ola Cybulska (debiut).
Szesnasty sezon Akademii trwa, a kolejni młodzi następcy mistrzów - wojownicy z białym niedźwiedziem w herbie podbijają świat!!! Dziękujemy za wszelką życzliwą pomoc Akademii i trzymanie kciuków :)
W załaczeniu przesyłam zdjęcia z Międzynarodowych Mistrzostw Słowacji Presov Open, na których reprezentacja Radzyńskiej Akademii Taekwon-Do zdobyła 13 medali.